E mërkurë, 21.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas shume përpjekjeve për të mësuar të vërtetën në lidhje me skandalin në mes të Shkëndije Mujaj dhe Vali Corleone, këngëtarja pranon se ka bërë marrëdhënie intime me "Princin" nga Gjilani.
Shkëndija Mujaj pohon: Bëra seks me Vali Corleone
Pas shume përpjekjeve për të mësuar të vërtetën në lidhje me skandalin në mes të Shkëndije Mujaj dhe Vali Corleone, këngëtarja pranon se ka bërë marrëdhënie intime me "Princin" nga Gjilani.

E pyetur se pse nuk ka pranuar më herët ajo nuk dëshironte të përgjigjej dhe përfundoi se “Nata me Valin ishte shumë e shkurtër”.
Shkëndija Mujaj
Shkëndija Mujaj
Shkëndija Mujaj

Publikuar: 26.12.2012 | 12:55
Lexuar: 12001 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet
berti (26/12/2012 23:34:19) hallall je shume sexy
urim (27/12/2012 13:36:39) super seksy je ???
cuneyt (28/12/2012 00:07:10) vala kisha deshir tem dale para kshu sic esht vdesh
lindi (03/01/2013 20:28:03) shum seksi je veshi ti

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime