E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Agim Ibraimi u shpall futbollist mė i mirė nė Maqedoni

Publikuar: 27.12.2012 | 22:19
Lexuar: 1717 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime