E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kënga e saj “Fucking bitch” është krahasuar me këngën e Vali Corleones, që ia punoi këngëtari Blero, për shkak se ka pak tekst dhe është e gjitha këngë house për clube.
Fjolla Morina pas këngës “Fucking bitch” flirton me StresinDuket se Fjolla Morina nuk ka qenë aq e përgatitur për zhurmën që do krijonte kënga e saj “Fucking Bithc”, një këngë që ka zgjuar debat të ashpër për shkak të tekstit, fabulës dhe versionit të videos ku këngëtarja e njohur Fjolla Morina është rikthyer me një projekt muzikor nën produksion të Flori Mumajesit.

Kënga e saj “Fucking bitch” është krahasuar me këngën e Vali Corleones, që ia punoi këngëtari Blero, për shkak se ka pak tekst dhe është e gjitha këngë house për clube.

Ndërkohë që pasi ka qenë e fttuar në emisionin “Zonë e Lirë” të Arian Çanit, ajo ka bëjë pak jetë nate në “Magic 4″ në shoqërinë e Stresit.

Duket dhe nga fotot se janë ndier shumë pranë njëri-tjetrit, ndërsa kanë qëndruar gjithë kohës bashkë.

Publikuar: 30.12.2012 | 13:19
Lexuar: 1455 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime