E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Modelja 38-vjeçare suedeze ka qenë e vetme, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen e të pranishmeve me linjat e saj.
Suedezja që tërheq vëmendje


Victoria Silvestedt, e bërë e njohur për setet e saj të nxehta në revistën për të rritur “Playboy”, ka zgjedhur St Barts për të pushuar me rastin e festave të fundvitit.

Modelja 38-vjeçare suedeze ka qenë e vetme, ndërkohë që ka tërhequr vëmendjen e të pranishmeve me linjat e saj.
Victoria Silvestedt
Victoria Silvestedt
Victoria Silvestedt
Victoria Silvestedt
Victoria Silvestedt

Publikuar: 06.01.2013 | 11:23
Lexuar: 1838 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime