E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Studio arkitektonike përkujton se sot vlerat kanë ndryshuar, por thelbi mbetet i njejtë-njerëzit dëshirojnë të kenë shtëpi nga ëndrrat e tyre
Shtëpi në dru

Firma gjermane "Baumraun" disenjoi dhe ndërtoi shtëpi në dru në malin flamen në Hehtel-Eksel, Belgjikë.

Kërkesa për atë lloj shtëpie është nga një njeri që ka dashur të bëjë shtëpi që do ta përkujtojë në fëmijërinë dhe lojërat në dru.

Studio arkitektonike përkujton se sot vlerat kanë ndryshuar, por thelbi mbetet i njejtë-njerëzit dëshirojnë të kenë shtëpi nga ëndrrat e tyre

Publikuar: 06.01.2013 | 18:30
Lexuar: 4677 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime