E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ajo ka qenë e ftuar në studion e David Letterman ku ka folur per sallaten dhe ushqimin.
Video - Gjoksi i Eva Longoria-s gris kopsat e xhaketës në transmetim LIVE
Xhaketa e saj zbërthehet në pjesën e gjoksit duke nxjerrë në pah atë që të gjithë presin. Nuk kishte kujt ti ndodhte tjetër ky aksident i vogël vecse Eva Longorias.

Ajo ka qenë e ftuar në studion e David Letterman ku ka folur per sallaten dhe ushqimin.

Në një moment duket se kopsat e xhaketës janë hapur dhe Eva Longoria është detyruar ta mbajë rroben me duar…shihni videon.

Publikuar: 07.01.2013 | 17:41
Lexuar: 1936 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime