E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në video shihet këngëtarja 23-vjeçare duke u hedhur nga avioni së bashku me një instrukto
Fluturoi - fluturoi, Rita Ora (Video)

Rita Ora, duke përfituar nga qëndrimi i saj në Dubai, ka zgjedhur të provojë fluturimin.

Këngëtarja shqiptare me origjinë nga Kosova ka publikuar një video për fansat e saj për të ndarë bashkë me ta eksperiencën fantastike e të hedhurit me parashutë.

Në video shihet këngëtarja 23-vjeçare duke u hedhur nga avioni së bashku me një instruktor.

Pasi zbret në tokë, Rita i drejtohet kameras duke thënë: “Kjo ishte gjëja më e bukur që kam bërë në jetën time.
Fluturoi - fluturoi, Rita Ora
Fluturoi - fluturoi, Rita Ora
Fluturoi - fluturoi, Rita Ora

Publikuar: 08.01.2013 | 14:30
Lexuar: 1290 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime