E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Real fitoi me rezultat 4-0 ndërkaq Ronaldo ishte autor i tre golave duke shënuar kështu hat trikun e parë gjatë vitit 2013 për Realin.
Reali fiton, Ronaldo shënon hat trik

Cristiano Ronaldo ka qenë fytyra kryesore e ndeshjes së sotme të Real Madrid kundër Celta Vigos në kuadër të çerek finales së Kupës së Mbretit në Spanjë.

Real fitoi me rezultat 4-0 ndërkaq Ronaldo ishte autor i tre golave duke shënuar kështu hat trikun e parë gjatë vitit 2013 për Realin.

Ronaldo shënoi në minutën e 3, 24 dhe 87 ndërkaq golin e katërt për Realin e shënoi Khedira.

Me këtë fitore Reali mbetet në garë për të fituar këtë trofe përderisa e pret kundërshtarin radhës në të tetën e finales.

Publikuar: 10.01.2013 | 14:24
Lexuar: 859 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime