E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Diellza Kolgeci vjen me njė set tė nxehtė (FOTO)

Publikuar: 10.01.2013 | 13:45
Lexuar: 4491 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
rasul khan (04/01/2014 08:25:12) jo mos bi se tye ta ngriti temperaturen aj arabi me deve ne shtator te vitit2013 kur keve ne shoqer prej shkupit me flydubai me nje djal simpatik po aj pom doket ke veq truproj, e mos mendo se nuk te ka paen kush kur u r****llafshe ne plazhin e dubait .jo moj bi jo me gjeth at njeri pa qara me ta ngrit temperature deri 100grad .he he he he,edhe ne dina qkas mos per popullin ton edhe ne njerzit e thjesh dalim shijojm shtetet te ndryshme po jo per me shit trupin me dollar.mas femrave te moskes thuhet qe vin femrat shqiptare ne DUBAJ per ka qmimi i majr,,,,, TURP

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime