E diel, 18.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në vitin 2012 ajo përzgjidhet si femra e Cyber Playboy kurse numri I adhuruesve të saj rritet çdo ditë. Videoja më poshtë e ilustron më së miri këtë.
Jennifer Vaughn femra e Playboy Cyber (VIDEO)Jennifer Vaughn vjne nga Teksasi dhe karrierën e ka nisur si femra e bikinit kurse në vitin 2010 për herë të parë u paraqit në Playboy.

Në vitin 2012 ajo përzgjidhet si femra e Cyber Playboy kurse numri i adhuruesve të saj rritet çdo ditë. Videoja më poshtë e ilustron më së miri këtë.

Publikuar: 11.01.2013 | 22:09
Lexuar: 4794 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime