E martë, 13.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Halle Berry, njė 46-vjeēare super seksi (FOTO)

Publikuar: 14.01.2013 | 00:16
Lexuar: 1200 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
era (13/05/2013 22:42:08) sa te bukur e ka fustanin

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime