E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jordan Carver është gjithsesi e vetëdijshme sa shumë i pëlqejnë gjinisë mashkullore gjinjtë e saj të mëdhenj, dhe e pranon se ato i ndihmojnë në situatat e përditshme, si “shpëtimi” nga policët të cilët e ndalin për shkak të ngasjes së shpejtë.
Jordan Carver,  ngjyra e kuqe shumë më ngjanë... (FOTO)
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver
Jordan Carver

Publikuar: 14.01.2013 | 14:26
Lexuar: 2469 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime