E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

“Emona” vite me radhë është duke i ndjekur trendet e modës dhe gjithmonë është në hapë me kohën.
Modeli Fatlum Aziri fytyrë e brendit për kostume për meshkuj “Emona” – Tetovë
Modeli nga Kumanova Fatlum Aziri, pas shumw aktiviteteve në fushën e modës, tani është edhe fytyra e brendit tw veshjeve klasike “Emona” nën përgjegjësinë e fashion designer Nusret Alija.

“Emona” vite me radhë është duke i ndjekur trendet e modës dhe gjithmonë është në hapë me kohën.

Disponon me konfeksione për meshkuj për të gjitha sezonet e vitit me modele të dizajnuara na firmat më të njohura të modës.

Ky butik më i njohur për veshjes klasike “Emona” nën përgjegjësi të fashion designer Nusret Alija është një kohë të gjatë në tregun e modës në Maqedoni.

Butiku Emona që gjendet në Qendrën e Re Tregtare në Tetovë

Modeli Fatlum Aziri fytyrë e brendit për kostume për meshkuj Emona – Tetovë
Modeli Fatlum Aziri fytyrë e brendit për kostume për meshkuj Emona – Tetovë
Modeli Fatlum Aziri fytyrë e brendit për kostume për meshkuj Emona – Tetovë
Modeli Fatlum Aziri dhe fashion designer Nusret Alija

Publikuar: 14.01.2013 | 23:15
Lexuar: 7852 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime