E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Peshkopi Larry Trotter është pastor i Kishës së Shpirtit të Shenjtë në Çikago.
Peshkopi shkakton zemërim me FOTON e tij, e quajnë pedofil










Një peshkop amerikan ka postuar online një foto të tijën, duke u larë në vaskë së bashku me mbesën e vogël.

Por fotoja e postuar në fillim të javës ka shkaktuar një furtunë në internet.

Peshkopi Larry Trotter është pastor i Kishës së Shpirtit të Shenjtë në Çikago.

Ai u detyrua të mbrojë veten pasi me qindra komente kishin nisur të qarkullojnë në internet, duke e quajtur atë ngacmues fëmijësh dhe pedofil.

“Një vulgaritet i tillë ka qenë i tmerrshëm,” tha pastori.

Ai shpjegoi në emision se po bënte një banjo, i veshur me kostum banje, kur erdhi e mbesa, që i kërkoi të hynte edhe ajo në vaskë. Mamaja e vajzës e futi atë në vaskë për të shkrepur një foto familjare.

Shumë komentues kanë kërkuar që të ndërhyjnë autoritetet për mbrojtjen e fëmijëve.

Publikuar: 19.01.2013 | 21:20
Lexuar: 1568 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime