E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kalkandelen’in bazı bölümlerinde çeşmelerden kirli sunun aktığı saptandı.
Kalkandelen’de Su Kirliliği Saptandı
Kalkandelen’in bazı bölümlerinde çeşmelerden kirli sunun aktığı saptandı. Kalkandelen halkı çeşmeden akan bu sunun kullanılmaması konusunda uyarıldı. Kalkandelen’deki su kirliliğinin yarattığı bu durum yetkili kurumlar tarafından yakından takip ediliyor. [b]Yenibalkan[/b]

Publikuar: 21.01.2013 | 01:05
Lexuar: 6206 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime