E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Wanda Lee Denhalter, u përplas për muri e si pasojë pësoi thyerje të nofullës, kraharorit e këmbës, por pavarësisht plagëve, ia doli që të merrte në duar telefonin e të thërriste ambulancën.
Shkëmbi i hy në shtëpi, i shpëton për mrekulli vdekjesNjë grua 63-vjeçare ka arritur t'i shpëtojë për mrekulli vdekjes, pasi një copë e madhe shkëmbi në orët e para të mëngjesit ra mbi shtëpinë e saj në St. George, Utah.

Wanda Lee Denhalter, u përplas për muri e si pasojë pësoi thyerje të nofullës, kraharorit e këmbës, por pavarësisht plagëve, ia doli që të merrte në duar telefonin e të thërriste ambulancën.

Ajo u dërgua në spital, ku iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale që zgjati 4 orë.
Wanda Lee Denhalter
I shpëton për mrekulli vdekjes

Publikuar: 21.01.2013 | 20:14
Lexuar: 1229 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime