E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

İki lider yarın Meclis klübünde bir araya gelecek.
Gruevski ve Tsırvenkovski Bir Araya Geliyor
Makedonya Başbakan Nikola Gruevski'nin bugünkü davetini Ana Muhalefet Partisi Başkanı Branko Tsırvenkovski kabül etti. 24 Aralık'ta mecliste yaşanan tastız olaylardan sonra iki lider ilk kez bir araya gelecek. Muahlefet yerel seçimle birlikte erken parlamento seçimi isterken, iktidar erken seçim taraftarı değil. [b](Yenibalkan) [/b]

Publikuar: 22.01.2013 | 00:07
Lexuar: 3315 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime