E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Por burimi shton se palët nuk do të bëjnë publike vlerën financiare të kontratës dhe as interesat që ish-zonja e parë do të ketë nga shitjet.
“Little french songs”, albumi i Carla Brunit del në prill
Albumi i ri i Carla Bruni do të titullohet “Little french songs” dhe do të dalë në prill nën etiketën e “Barclay”, shtëpia prestigjoze diskografike e Universal Music.

Lajmin e bën të ditur e përjavshmja ekonomike franceze “Challengs”, në edicionin e saj të internetit. “Kontrata është firmosur të martën në Paris nga këngëtarja dhe drejtuesit e kompanisë”, njofton gazeta.

Por burimi shton se palët nuk do të bëjnë publike vlerën financiare të kontratës dhe as interesat që ish-zonja e parë do të ketë nga shitjet.

Publikuar: 22.01.2013 | 15:07
Lexuar: 1310 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime