E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Babel ka dështuar të zë vend në formacionin bazë të Liverpoolit dhe ka qenë titullar në vetëm dy ndeshje të këtij sezoni në Premierligë.
Babel krenohet me LiverpoolinSulmuesi i Liverpoolit, Ryan Babel ka mohuar spekulimet se do të largohet nga klubi gjatë afatit kalimtar të janarit.

Babel ka dështuar të zë vend në formacionin bazë të Liverpoolit dhe ka qenë titullar në vetëm dy ndeshje të këtij sezoni në Premierligë.

Mirëpo, ai insiston se nuk dëshiron të largohet nga Anfield.

“Liverpool është klub shumë i mirë dhe të gjithë e dinë se jam krenar që jam pjesë e këtij ekipi. Synimi të jem pjesë e Kombëtares në Kampionatin botëror më motivon të punoj çdo ditë e më tepër”, deklaroi Babel për Sky Sports News.

Publikuar: 14.11.2009 | 08:56
Lexuar: 1269 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime