E enjte, 18.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kam qarė nga gėzimi ditėn e pavarėsisė sė Kosovės

Publikuar: 03.12.2008 | 23:56
Lexuar: 6428 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
rina (30/01/2010 18:56:55) o ma e mira je vallahin vetem vagjdo
lydja (30/04/2010 02:53:04) je yll fare je e pa par vetem vazhdo te lumt te dua shum kam deshir te te takoj ndonjeher
Redi-TEX (04/05/2010 10:31:32) success

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime