E hënë, 18.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kate Moss, magjepsėse nė 39 vjetorin e saj  (FOTO +18)

Publikuar: 25.01.2013 | 19:14
Lexuar: 7084 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
albano (13/05/2013 22:36:13) uuuuuuuuuu ca seksi qeka kjo
fehruehfud (18/05/2013 07:09:08) fuck
kavale
fehruehfud (31/05/2013 22:20:20) fuck kavale po shume seksi

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime