E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në Alpet zvicerane janë më shumë se 80 balona aerostatike, që marrin pjesë në këtë ngjarje me forma nga më fantazueset dhe të larmishmet.
Gara me balona “Hot Air Balloon” në Alpet e Zvicrës (FOTO)
Në foto mund të shihni balona të bëra gati për fluturimin e tyre të ditës së parë të Javës së 35-të Ndërkombëtare të “Hot Air Balloon”.

Siç transmeton agjencia italiane e lajmeve, Ansa në lokalitetin e skive të Chateau d'Oex, në Alpet zvicerane janë më shumë se 80 balona aerostatike, që marrin pjesë në këtë ngjarje me forma nga më fantazueset dhe të larmishmet.
Hot Air Balloon
Hot Air Balloon
Hot Air Balloon

Publikuar: 27.01.2013 | 14:03
Lexuar: 2157 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime