E hënë, 21.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Jeta e trishtuar e gruas 14- vjeēare (FOTO)

Publikuar: 27.01.2013 | 14:53
Lexuar: 2352 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
ELSAIDA (13/09/2013 22:24:44) PER MENDIMIN TIM NUK ESHTE E LEJUSHME ME UMARTU VAJZA 14 VJEQE UN TANI JAM 14VJEQE DHE KRAHASOJ VETIN ME TE DHE NUK ESHTE E DREJTE EDHE TA ROMT MAXHYP E GABEL I MARTOJN FMIT HERET ISHALLA JAN ME JET

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime