E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Aktorja është kapur mat nga paparacët me një fustan tepër transparent.
Amanda Seyfried adhuron transparencën
Paradë e rrezikshme mode për aktoren, Amanda Seyfried, duke dalë nga Chateau Marmont, Hollywood. Aktorja është kapur mat nga paparacët me një fustan tepër transparent. Aq transparentë ishte fustani i saj sa arrihej t’i shihej edhe ngjyra e të brendshmeve.
Amanda

Publikuar: 30.01.2013 | 09:47
Lexuar: 838 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime