E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shihni versionin seksi te kengetares me ngjyre...
Jennifer Hudson per 4 vite humb 40 kilogram

Per kater vite kengetarja e njohur Jennifer Hudson ka humbur mbi 40 kilogram duke i sjelle linjat e saja trupore ne me shume se seksi. Versioni i saj i fundit tregon se secila femer mund t'ia dale lehte per te qene ne forme.

Jennifer Hudson

Publikuar: 31.01.2013 | 21:53
Lexuar: 857 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime