E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Draya është femër e mrekullueshme dhe energjike , ajo tashmë ka vendosut ti tregojë botës se din të jetë edhe seksi. Këtë asaj ia ka mundësuar magazina Show. Shikoni fotot që Yllpress.com ua servon dhe kënaquni.
Seksi Draya Michele ju ngre adrenalinën

Draya Michele është njëra nga yjet e reality shous ,, Gratë e basketbollistëve,, edhe ps easnjëherë nuk ka qenë e askujt , mirëpo kohëve të fundit ka festuar duke ndejt në shoqëri të Chris Brounit.

Draya është femër e mrekullueshme dhe energjike , ajo tashmë ka vendosut ti tregojë botës se din të jetë edhe seksi. Këtë asaj ia ka mundësuar magazina Show. Shikoni fotot që Yllpress.com ua servon dhe kënaquni.
Draya Michele
Draya Michele
Draya Michele
Draya Michele
Draya Michele
Draya Michele
Draya Michele
Draya Michele

Publikuar: 31.01.2013 | 22:06
Lexuar: 2047 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime