E martë, 25.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kuzhina e pėrbashkėt tradicionale e Turqisė dhe Maqedonisė

Publikuar: 18.11.2009 | 00:02
Lexuar: 5196 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
igballe (15/09/2010 19:01:32) me pelqen shume kuzhina turke
hello kitty (13/12/2013 13:43:19) me pelqen kuzhina turke

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime