E martë, 22.05.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Enca Haxhia, tiranasja qė ecė me hapa tė sigurtė

Publikuar: 01.02.2013 | 11:26
Lexuar: 7160 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
urimi (16/09/2015 16:25:54) shum bukur je dal je me e bukura enca

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime