E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

30 sekonda nė Super Bowl, katėr milionė dollarė

Publikuar: 04.02.2013 | 00:37
Lexuar: 1080 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:















Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime