E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

27 vjeçarja është kritikuar nga mediat rozë në lidhje me faktin se jo i trupi i saj ishte tonifikuar dhe çalonte gjithçka tek dekolteja e hapur.
Georgia Salpa, grekja më seksi në botëGeorgia Salpa ishte në qendër të vëmendjes së paparacëve ndërsa mbrëmjen e kaluar ndodhej në një lokal natë në Londër.

Modelja me origjinë greke dhe e rritur në Irlandë ndodhej për darkë në Hakkasan ndërsa u fotografua kur po futej brenda automjetit për tu larguar.

27 vjeçarja është kritikuar nga mediat rozë në lidhje me faktin se jo i trupi i saj ishte tonifikuar dhe çalonte gjithçka tek dekolteja e hapur.
Georgia Salpa, grekja më seksi në botë
Georgia Salpa, grekja më seksi në botë
Georgia Salpa, grekja më seksi në botë

Publikuar: 04.02.2013 | 00:06
Lexuar: 2253 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime