E mërkurë, 14.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Dafina, me ēdo kusht si Rihanna

Publikuar: 04.02.2013 | 06:16
Lexuar: 3432 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Erza (12/07/2013 00:57:45) Dafian ti gjdo stil qė po e bon e kopjon Rihannen..Tė lutem mundohu tė bėsh vet e jo ti kopjush dikn tjeter :)

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime