E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pas shumë tratativash, më në fund Real Madrid duket se është pranë rinovimit me portugezin Cristiano Ronaldo. Aktualisht kontrata e sulmuesit skadon në vitin 2015.
Cristiano Ronaldo pranë rinovimit
Pas shumë tratativash, më në fund Real Madrid duket se është pranë rinovimit me portugezin Cristiano Ronaldo. Aktualisht kontrata e sulmuesit skadon në vitin 2015.

Sipas disa mediave, klubi madrilen është gati t’i ofrojë Ronaldos rinovimin me rritje page duke e çuar shumën në 15 milionë Euro për sezon deri në vitin 2018. Marrëveshja pritet të zyrtarizohet pas disa ditësh.

Publikuar: 04.02.2013 | 22:09
Lexuar: 923 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime