E diel, 24.06.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Pamjet befasuese tė fushave me tulipanė nė Hollandė (FOTO)

Publikuar: 05.02.2013 | 16:22
Lexuar: 2229 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
dili peja (06/02/2013 12:27:20) mese osht e vertet qe jon kto livadhe plot me ngjyra ngjyrase kom jetu atje 17 muaj ikam par me sy live.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime