E mërkurë, 28.06.2017
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Zlatan Ibrahimovic rrezikon ndeshjen vendimtare te dites se marte kunder Interit ku Barcelona do kerkoje me cdo kusht fitoren per te vazhduar rrugetimin ne kete eveniment.
Barca, Ibrahimovic rrezikon mungesen ndaj Interit 19/11/2009 15:00


Sulmuesi suedez po vuan nga nje problem muskular qe e ka detyruar te mos luaje as ne miqesoren e mbremjes se djeshme kunder Italise. Kjo mund te rezultoje nje mungese e madhe per trajnerin Guardiola, pasi Ibra eshte nje prej sulmuesve kryesore te skuadres.

Me shume mundesi ka qe ai te mungoje ne ndeshjen e fundjaves kunder Athletic Bilbao, por nese gjendja e tij nuk permiresohet, atehere edhe Real Madrid do jete ne rrezik per shtatlartin.

Publikuar: 19.11.2009 | 12:22
Lexuar: 846 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime