E hënë, 23.07.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Puna e dorės, ruan trashėgiminė kulturore

Publikuar: 06.02.2013 | 15:20
Lexuar: 2160 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
Mirnije (08/05/2014 01:00:34) Mirembrema,
kam nje pyetje. A keni 7-8 veshje dugagjini te femrave te njejta. Keto na dhuen per nje grup valletaresh. Me pelqejne ato si orishinalet. Nese keni me lajmeroni dhe me tregoni qmimin.
Ju pershendes,
Mirnija. Nese keni viber me dergoni nr. ju therras.

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime