E hënë, 10.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ish e dashura e aktorit të famshëm George Clooney është fotografuar ndërsa krahason në një qendër tregtarë gjoksin e një kukulle manekin me atë të sajin.
Elisabetta Canalis krahasohet me një kukull
Elisabetta Canalis nuk e fsheh admirimin e saj për kukullat dhe pjesët e tyre përfekte trupore.

Ish e dashura e aktorit të famshëm George Clooney është fotografuar ndërsa krahason në një qendër tregtarë gjoksin e një kukulle manekin me atë të sajin.

Bukuroshja brune 34 vjeçare në fakt nuk është se vuan për asetet fizike dhe këtë e ka treguar në shumë raste por ndoshta ky është një moment i mirë për ti bërë vetes më shumë publicitet.

Publikuar: 06.02.2013 | 14:37
Lexuar: 986 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime