E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Në kopshtin e mureve janë mbjellur gjithsej 25 lloje të bimëve të ndryshme.
Vilë me kopsht në mure
Vila eksklusive në Lisbonë në mure ka një oazë të tërë të gjelbërt prej 4.500 bimëve.

Shtëpia e bukur dhe moderne prej 250 metrave katror ka kopsht të pazakontë vertikal në mure, ndërsa shihen vetëm dritaret.

Në kopshtin e mureve janë mbjellur gjithsej 25 lloje të bimëve të ndryshme.

Edhe një shenjë e luksit në vilën katër katëshe është pishina që gjendet në kulm.

Vila bashkëkohore dhe komode ka garazhë për dy automobila, tre dhoma gjumi dhe disa banjo dhe dhoma të ndejës.

Publikuar: 08.02.2013 | 16:04
Lexuar: 4179 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime