E martë, 11.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ata janë vetëm tremuajsh dhe vëmendja e nënës së tyre është gjithçka duan.
Përqafimet e nënës janë gjithçka që duan!


E lodhur, kjo nënë vendosi të pushonte pak në dëborën e ftohtë, teksa arinjtë e vegjël të lumtur luanin me njëri-tjetrin dhe ledhatonin nënën e tyre.

Ata janë vetëm tremuajsh dhe vëmendja e nënës së tyre është gjithçka duan.

Ndaj, më e pakta që mund të bënte arusha e madhe, ishte të duronte e të kënaqte të vegjlit e saj, pavarësisht lodhjes.

Fotografitë janë bërë në Parkun Kombëtar Wapusk në Manitoba, Canada nga fotografi Matthias Breiter që pati mundësinë t'u afrohej e të kapte momentet e bukura mes nënës e të vegjëlve të saj.
Fotografitë janë bërë në Parkun Kombëtar Wapusk në Manitoba, Canada nga fotografi Matthias Breiter që pati mundësinë t'u afrohej e të kapte momentet e bukura mes nënës e të vegjëlve të saj.
Fotografitë janë bërë në Parkun Kombëtar Wapusk në Manitoba, Canada nga fotografi Matthias Breiter që pati mundësinë t'u afrohej e të kapte momentet e bukura mes nënës e të vegjëlve të saj.
Fotografitë janë bërë në Parkun Kombëtar Wapusk në Manitoba, Canada nga fotografi Matthias Breiter që pati mundësinë t'u afrohej e të kapte momentet e bukura mes nënës e të vegjëlve të saj.

Publikuar: 10.02.2013 | 15:46
Lexuar: 4950 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime