E diel, 9.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Ne mësojmë se ai po bashkëpunon me emra të njohur të muzikës së huaj, mes tjerash me producentin Anton Nue.
Shqiptari që bashkëpunon me producentë të huajDo të sjellë shumë shpejt një video të tretë, e cila do të jetë sic thuhet e treta e vërtëta, shumë intersante qoftë me ide dhe me tekst. Ky është këngëtari i ri nga Gjakova, por që jeton prej vitesh në Zvicër, Gjon Karrica.

Ne mësojmë se ai po bashkëpunon me emra të njohur të muzikës së huaj, mes tjerash me producentin Anton Nue. Gjoni shquhet për një talent dhe stilt ë vecantë në muzikë, ndërsa këngën më të re me titull ‘Lugati’ e ka gati, dhe së shpejti do ta realizojë dhe videon në Prishtinë.M.GJ.

Publikuar: 10.02.2013 | 18:48
Lexuar: 975 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime