E diel, 16.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Kelly vetëm para dy javësh u nda nga i dashuri i ri Thom Evans. Më këtë editorial seksi, Kelly i ka treguar Evans-it se çfarë ka humbur.
Nga Kelly Brook me dashuri


Aktorja britanike dhe modelja Kelly Brook është duke përjetuar ditët më të mira të karrierës së saj në fushën e modelimit, mirëpo në jetën private punët nuk i shkojnë si duhet.

Kelly vetëm para dy javësh u nda nga i dashuri i ri Thom Evans. Më këtë editorial seksi, Kelly i ka treguar Evans-it se çfarë ka humbur.

Kelly Brook është fotografuar me të brendshme “dashurie” për të përkujtuar ditën e Shën Valentinit.
Nga Kelly Brook me dashuri

Nga Kelly Brook me dashuri
Nga Kelly Brook me dashuri
Nga Kelly Brook me dashuri
Nga Kelly Brook me dashuri

Publikuar: 10.02.2013 | 23:21
Lexuar: 2512 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime