E martë, 23.10.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Asistenti Bardhyl Dauti fitoi ēmimin e parė nė Hungari

Publikuar: 22.11.2009 | 06:18
Lexuar: 5513 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
blerta (22/11/2009 19:38:42) Urime, bravo Bardhyl
alda (22/11/2009 21:25:06) te lumt
beni (22/11/2009 21:59:36) au au katundari jem ku ka mbereje, mejr shom
Vlora (23/11/2009 19:28:57) Urime kolege! Suksese me tutje
Arlind (09/12/2009 02:53:09) Urime Profesor.
D.I (23/02/2010 02:34:40) wowww cool..you had luck...
Elona (25/02/2010 00:06:24) nice nice and sweet ....
jona (08/07/2010 03:33:58) ju jeni profesori me i mir pran usht duke marre parasysh moshen tuaj keni me shum se disa te tjer ju lumt
shqipe (18/08/2010 13:18:21) me vjen sinqerisht keq qe nuk kam mund te shoh kete punim deri me sot,ju lumt
Shqipja Drenas Kosovė
badboy (13/09/2010 23:56:51) SKA KOMENT.
dona (28/08/2011 16:59:05) urime profii .. :)))
adis azizi (03/02/2012 23:51:05) Ju lumte Profesor. Suksese

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime