E shtunë, 17.11.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Merimanga e gjelbër ka një ngjashmëri të madhe me kllounin e tmerrshëm në filmin e vitit 1990, "It" të Stephen King. Fotografitë janë bërë nga fotografi ukrainas, Igor Ryabov.
Merimanga që duket si klloun

Kjo po që është e frikshme. Nëse keni frikë nga merimangat apo nga kllounët bëni mirë të mos i shihni këto fotografi, sepse kjo është një krijesë që më e frikshme se kaq, nuk mund të jetë.

Merimanga e gjelbër ka një ngjashmëri të madhe me kllounin e tmerrshëm në filmin e vitit 1990, "It" të Stephen King. Fotografitë janë bërë nga fotografi ukrainas, Igor Ryabov.

"Kur e pashë për herë të parë, nuk m'u duk që kishte diçka të veçantë.

Por pasi pashë fotografitë, kuptova që dukej si një klloun i trishtuar, i ngjashëm me ata që dalin në firmat horror. Duket sikur e ka pikturuar dikush me stilolaps",-tha ai.
Merimanga që duket si klloun
Merimanga që duket si klloun

Publikuar: 14.02.2013 | 14:16
Lexuar: 5325 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime