E mërkurë, 12.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Nga të gjithë angazhimet që i ka, si duket këngëtarja seksi nuk ka nevojë për ndonjë mashkull pranë vetes.
Tuna, nuk kam nevojë për Shën Valentin


Këngëtarja e njohur Tuna Sejdiu si duket nuk ka nevojë që pranë vetes të ketë një mashkull. Madje këtë e ka theksuar edhe në një status të saj të postuar në facebook.

Nga të gjithë angazhimet që i ka, si duket këngëtarja seksi nuk ka nevojë për ndonjë mashkull pranë vetes. Këtë e ka treguar më qartë vet këngëtarja gjatë një statusi të postuar në facebook ku thotë se nuk ka nevojë për Shën Valentin.

Tuna Sejdiu është e angazhuar në jurinë e spektaklit X Factor gjë që nuk i jep shumë kohë për jetën private.

Publikuar: 14.02.2013 | 16:19
Lexuar: 1372 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime