E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Lady Gaga i ka anuluar koncertet të cilat është dahsur t'i mbajë gjatë turneut nëpër Shtetet e Bashkuara të Amerikës për shkak se nuk mund të ecë.
Anulon koncertet se nuk mund te ece


Lady Gaga i ka anuluar koncertet të cilat është dahsur t'i mbajë gjatë turneut nëpër Shtetet e Bashkuara të Amerikës për shkak se nuk mund të ecë.

Ndihem shumë keq dhe e dëshpruar, e kam fshehur dhimbjen nga stafi im për një muaj duke u lutur që do të kalojë por nga koncerti i mbrëmshëm nuk mund të ecë.

Shpresoj që së shpejti të jem mirë dhe të jap 500% të maksimumit tim për ata që e meritojnë suksesin tim, ka thënë këngëtarja e njohur.
Lady Gaga

Publikuar: 15.02.2013 | 13:45
Lexuar: 1028 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime