E mërkurë, 26.09.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Shtėpi nga guri nė Zvicėr

Publikuar: 15.02.2013 | 16:18
Lexuar: 4784 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
faton shabani (15/02/2013 19:33:36) xhi ka zvicrra ma shum se tetova hahhhhah [Reklamimi nuk ėshtė i lejuar]?ref=stream

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime