E premte, 14.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mbrojtsi i Swansea City Angel Ravel doli nga shtëpia me familjen e tij për të ngrën një sanduich
Ylli i Swansea ndihmon të pa strehët


Mbrojtsi i Swansea City Angel Ravel doli nga shtëpia me familjen e tij për të ngrën një sanduich, në fastfood ai degjoi menaxherin e fastfoodit duke thënë që një thes me sanduiche duhet te hudhet.

Angel menjëher ka reaguar duke thënë se a mund ti blente ato për një cmim më të lirë për të ua dërguar të pastrehëve. Angel deklaroi se nuk është humane dikush të hudh bukën e dikush mos të ketë për të ngrënë .

Publikuar: 17.02.2013 | 14:41
Lexuar: 874 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime