E hënë, 17.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Këto kanë disa drita kristali që fiken e ndizen dhe për realizimin e tyre u desh një ekip teknicienësh tejet të specializuar të cilët u vendosën disa mikroçipa",-tha ai.
Këpucët që do të ndriçojnë pasarelat

Këto që shihni janë këpucët që me të vërtetë do të ndriçojnë pasarelën në javën e modës në Britaninë e Madhe.

Dizenjatori Liam Fahy, këpucët e të cilit janë më të shtrenjtat në botë, ka përdorur drita kristali për të sjellë diçka të re.

Këpucët që shihni do të ekspozohen nga data 15 deri më 19 shkurt. "Shpesh mundohemi të bëjmë diçka të veçantë.

Këto kanë disa drita kristali që fiken e ndizen dhe për realizimin e tyre u desh një ekip teknicienësh tejet të specializuar të cilët u vendosën disa mikroçipa",-tha ai.

Sa kushtojnë ende nuk e dimë, por siç edhe u tha më sipër, këpucët e Liam, janë ndër më të shtrenjtat.
Këpucët që do të ndriçojnë pasarelat
Këpucët që do të ndriçojnë pasarelat
Këpucët që do të ndriçojnë pasarelat
Këpucët që do të ndriçojnë pasarelat

Publikuar: 17.02.2013 | 16:33
Lexuar: 3564 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime