E martë, 23.01.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Mbi mijėra besimtarė morėn pjesė nė fjalimin e parafundit tė Bendediktit tė Gjashtėmbėdhjetė

Publikuar: 17.02.2013 | 22:23
Lexuar: 474 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime