E mërkurë, 19.12.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Sizce hangi amiral gemisi daha iyi?
HTC One vs Sony Xperia Z vs Samsung Galaxy S 3
HTC, dün itibariyle iki merkezde yaptığı etkinliklerde HTC One'ı tanıttı. HTC One'ın gelişi Samsung ve Sony gibi önde gelen firmaları etkileyecek. Bakalım kullanıcılar bu amiral gemilerinden hangilerini tercih edecek. Samsung'un Galaxy S4'u 14 Mart'ta tanıtması bekleniyor. S4 gelene kadar HTC One'ın rakibi Samsung Galaxy S3 olacak. İşte telefonların özelliklerinin karşılaştırılması.

Publikuar: 20.02.2013 | 20:49
Lexuar: 3940 herë
Printo PDF format Shto në,..

Komentet

Ndalohet përdorimi i gjuhës denigruese dhe fjalëve ofenduese ndaj individëve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet që s`kanë të bëjnë me temën e artikullit. Moderatorët mbajnë të drejtën e fshirjes së komenteve që thyejnë rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:

Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime