E diel, 22.04.2018
Impresum - Marketing - Arkiva - Kontakt

Yll Press

Hayley –Marie  Bukuroshja emri i sė cilės nuk mbahet mend

Publikuar: 22.02.2013 | 23:53
Lexuar: 3260 herė
Printo PDF format Shto nė,..

Komentet
albesjan (23/02/2013 02:12:42) shum nice

Ndalohet pėrdorimi i gjuhės denigruese dhe fjalėve ofenduese ndaj individėve dhe ndaj grupeve specifike, si dhe komentimet qė s`kanė tė bėjnė me temėn e artikullit. Moderatorėt mbajnė tė drejtėn e fshirjes sė komenteve qė thyejnė rregullat e komunikimit.
Emri:
Email adresa:
Komenti:Developed by: Just5 Studio
Rss furnizime